Nietypowy pomnik Androida 13 w siedzibie Googleplex

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Swego czasu w siedzibie firmy Google w Mountain View mieliśmy małą aferę. Chodziło w niej o usunięcie figur Androida z placu przed wejściem do biur. Później sprawa jednak na całe szczęście szybko się wyjaśniła. Teraz w kwaterze głównej internetowego giganta o nazwie Googleplex pojawiła się zupełnie nowa fiugura. Przedstawia ona Androida 13.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest to oczywiście nawiązanie do najnowszego wydania zielonego robota na smartfony. Jej wygląd mamy jednak nietypowy, ponieważ przedstawia huśtawkę. W przeszłości nawiązywał on do słodkości z jakiejś pysznej cukierni. Tym razem natomiast postawiono na aspekt praktyczności. Każdy pracownik Google z słonecznej Kalifornii może sobie usiąść na konstrukcji, a następnie pobujać niczym na placu zabaw dla dzieci.

Aż chciałoby się powiedzieć, naprawdę sprytne wykorzystanie cyfry 3. Co ciekawe, żartownisie upatrują w niej zupełnie innych rzeczy. Dla jednych jest to nic innego jak damski biust, dla jeszcze innych zadek, czyli tylna i końcowa część ciała lub nawet wąsy. Swoją drogą to niezwykle interesujące co nam wymyśli Google przy okazji wstawiania figury Androida 14. Czekamy na ten moment około roku z dużą dawką cierpliwości.

(fot. Twitter/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt