Qualcomm sponsorem Manchester United jak Spotify FC Barcelony

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z przyjemnością patrzy się jak wielkie firmy technologiczne sponsorują najpopularniejszy sport na globie. Tak, chodzi o piłkę nożną. Tym razem amerykański gigant na rynku procesorów, mianowicie  Qualcomm doskonale znany z układów Snapdragon zdecydował się sponsorować uznany dla futbolu angielski klub Manchester United. Czerwone diabły mają zatem nowego oficjalnego partnera.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wcześniej na podobny ruch postawił Uber Eats z francuską Ligue 1. Co ciekawe, sporo kontrowersji wywołała zmiana nazwy słynnego hiszpańskiego stadionu na Spotify Camp Nou. Chodzi oczywiście o legendarną FC Barcelonę, do której z przytupem dołączył najlepszy polski piłkarz Robert Lewandowski po osiągnięciu wszystkich szczytów w niemieckim Bayernie Monachium. Kapitalizm jednak zwyciężył.

FC Barcelona bowiem zarzekała się, że nigdy na koszulce zawodników nie umieści logo sponsora. Rzeczywistość jednak pokazała zupełnie co innego. Z pewnością dynamiczny rozwój technologii będzie nam takie zjawiska w marketingu nasilał. Nie da się przecież ukryć, że szeroko rozumiana branża IT zmienia dosłownie na naszych oczach codzienne życie. Za tym idą rzecz jasna ogromne pieniądze na promocję powiązanych marek.

(fot. Qualcomm/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12346 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt