Disney+ już oficjalnie w Polsce, oto najlepsze filmy i seriale [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znamy już najlepsze seriale na platformie streamingowej Disney+. Bez wątpienia zaliczają się do nich takie produkcje oryginalne jak Loki, WandaVision, The Mandalorian czy Hawkeye. Warto przy okazji spojrzeć na filmy, których nie zobaczymy u konkurencyjnych graczy VOD typu premium jak chociażby Netflix, HBO Max, Canal+ Online oraz Amazon Prime Video.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

My mobile zwróciło szczególnie uwagę na obraz Czarna Wdowa. Do tego dochodzi animacja Luca bardzo mocno swego czasu promowana na przystawce multimedialnej Apple TV. Trzeba też nadmienić najnowszą biograficzną mini serialową tzw. mroczną komedię o nazwie Pam & Tommy. Opowiada ona historię znanych celebrytów (odpowiednio aktorka i perkusista) z słonecznego kalifornijskiego Hollywood w Los Angeles.

Nie wolno też zapominać o uznanym w kraju nad Wisłą serialu Lost Zagubieni, mającym tutaj liczne grono fanów. Trzeba przyznać, że sporo tych hitów mamy na dobry początek Disney+ w Polsce. Z pewnością mocno zagrozi on i tak upadającej kondycji liderującego (jeszcze) serwisu Netflix. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnie dostępnej pełnej wersji witryny internetowej dostawcy Disney+ www.disneyplus.com/pl-pl.

(fot. Disney/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU CZARNA WDOWA (DISNEY+)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU LOKI (DISNEY+)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Disney+ już oficjalnie w Polsce, oto najlepsze filmy i seriale [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt