PREMIERA: Uchwyt pada dla smartfonu robi robotę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Każdy, kto kiedykolwiek grał w konsolowe gry na smartfonie dzięki usłudze Google Stadia w chmurze to potwierdzi. Sterowanie na ekranie dotykowym inteligentnego telefonu komórkowego jest mało wygodne. W dodatku smużenie palcem po wyświetlaczu powoduje zakrywanie drogocennej akcji postaci. Na całe szczęście jest świetne rozwiązanie tego problemu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy nadmienić specjalny uchwyt do pada dla smartfonu. Takie niepozorne akcesorium nie jest drogie. Kosztuje bowiem niecałe 80 PLN, czego najlepszym przykładem jest PowerA MOGA dostępny w różnych sklepach internetowych. Dzięki niemu zyskujemy wygodę grania zbliżoną na konsoli podłączonej do telewizora. Łączność z słuchawką odbywa się oczywiście za pośrednictwem technologii Bluetooth.

I pomyśleć, że kiedyś nikt poważnie nie traktował mobilnego grania za sprawą typowo mobilnych, prostych gier. Teraz to się zmieniło za sprawą chmury obliczeniowej. Grafika konsolowa odświeżyła wszystko. Taki Cyberpunk 2077 na ekranie smartfonu to zupełnie nowe doświadczenie. Wizualna oprawa bowiem jest na zdecydowanie wyższym poziomie od aplikacji rozrywkowych projektowanych z myślą o telefonach komórkowych.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt