PREMIERA: Majster Pirzu to ciekawy YouTuber stawiający na jakość, nie ilość

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wiemy już, że zawód twórcy internetowego przypomina profesję piłkarza. To dlatego wybrani YouTuberzy akurat jakimś dziwnym trafem publikują dwa razy w tygodniu odpowiednio co trzy dni. W tym miejscu My mobile zwróci uwagę na ciekawego twórcę wideo, mianowicie Majster Pirzu. Ten YouTuber wyraźnie stawia na jakość kosztem ilości.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tylko tak należy rozumieć publikowanie filmów zaledwie raz na tydzień. Ktoś powie, że jest to zwykły przedłużony odpoczynek. Z drugiej jednak strony być może chodzi tutaj o lepsze poznanie testowanego smartfonu. Mimo stosunkowo rzadkich premier Majster Pirzu pozyskał dwóch partnerów kanału. Jest to sklep z elektroniką X-Kom oraz wirtualna sieć komórkowa Mobile Vikings (ma czwarte miejsce w My mobile RANKING).

Filmy notują średnią oglądalność na poziomie 30 tysięcy odsłon, co potwierdza podstrona www.youtube.com/c/MajsterPirzu/videos. Swoją drogą to wielka szkoda, że polskie portale technologiczne nie publikują rzadziej, ale lepiej jakościowo. Zamiast tego mamy papkę informacyjną w tempie wręcz akordowym nawet 30 artykułów dziennie. Co gorsze, algorytmy Google News je bardziej niestety promują.

(fot. Majster Pirzu/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Majster Pirzu to ciekawy YouTuber stawiający na jakość, nie ilość”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt