PREMIERA: Znany YouTuber pracuje w inFakt

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest zaskakująca sprawa. Istnieje bowiem drugie życie po YouTube dla YouTuberów. Idealnym przykładem jest popularny twórca internetowy, Włodek Markowicz znany z kanału Lekko Stronniczy rozwijanego wspólnie z Karolem Paciorkiem. Co prawda lata największej jego świetności minęły, aczkolwiek dalej ma on wznowione codzienne publikacje po dłuższej przerwie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Potwierdza to doskonale podstrona www.youtube.com/user/lekkostronniczy/videos. Tymczasem jego współtwórca z powodzeniem od lat robi karierę w organizacji inFakt, gdzie odpowiada za komunikację oraz produkcję treści wideo (czyli tym na czym się zna najlepiej). Kiedyś podobny transfer zrobił z mediów, mianowicie Gazety Wyborczej (oddział Zielona Góra) rzecznik sieci komórkowej Orange, Wojciech Jabczyński.

Potwierdzenie znajdziemy na www.pl.linkedin.com/in/wojciech-jabczy%C5%84ski-233a241a/pl. Z kolei Włodek Markowicz publikuje komunikaty tekstowe w www.infakt.pl/blog/author/wlodek-markowicz. Co najważniejsze, wychodzi to dobrze. Przypomina to nieco styl dawnego rzecznika Play, Marcina Gruszki na tle nudnych i mocno sztywnych, wręcz surowych komunikatów prasowych znanych z dużych korporacji.

(fot. inFakt/Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt