PREMIERA: Hugh Hefner miał aż 800 tysięcy subskrybentów w swoim Netfliksie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Chwalony w My mobile dokument Amazon Prime Video o Hugh Hefnerze przekazał niezwykle ciekawą informację w ostatnim odcinku. Otóż kanał płatnej telewizji tego samego wydawcy o nazwie Playboy TV zdobył zawrotną liczbę 800 tysięcy subskrybentów. Było to rozwiązanie dramatycznego spadku prasy wskutek rozwoju internetu i powszechnego darmowego dostępu do nagości.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Gdyby się tak głębiej zastanowić to stacja telewizyjna Playboy TV była namiastką Netfliksa. Nie ma mowy o bezpłatnym oglądaniu treści wideo. Był też zawarty aspekt premium. Chodzi o urodziwe modelki. Występuje ponadto motyw zapłaty. Oczywiście później liczba widzów Playboy TV zaczęła spadać. Tutaj ponownie winowajcą był zły Internet oraz możliwość oglądania wszystkiego, czego tylko dusza zapragnie. Za darmo.

Mało kto bawił się w płatności za Playboy TV. Jakość przemawiała tylko dla nielicznych odbiorców. Podobne oferty po dziś dzień za kanały dla dorosłych mają chociażby telewizje kablowe. Ciężko będzie jednak im sprzedać ten produkt. Raz, że jest on nieco wstydliwy w momencie rozmowy w salonie. Dwa, kanałów o tej tematyce w sieci web jest cały ogrom podobnie jak kanałów na YouTube. Być może dlatego wybrane kraje chcą to nieco utrudnić poprzez weryfikację wieku potwierdzoną dowodem u operatora.

(fot. Amazon Prime Video/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Hugh Hefner miał aż 800 tysięcy subskrybentów w swoim Netfliksie”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt