PREMIERA: Blogerka modowa robi karierę w telewizji [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Na nikim wrażenia już nie robią YouTuberzy pracujący dla telewizji. Idealnym przykładem takiego sukcesu jest chociażby twórca kanału Polimaty na YouTube, który z powodzeniem oprowadzał i opowiadał o ciekawych miejscach z punktu widzenia historycznego w Polsce. Tak było chociażby w przypadku stacji TVP Info, gdzie pełnił rolę gospodarza.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Podobną drogą poszła blogerka modowa o wdzięcznym pseudonimie Macademian Girl. Teraz jest prowadząca porannego programu Pytanie Na Śniadanie emitowanego w TVP 2. Wcześniej występowała ona również w show telewizji TVN o nazwie Agent. Teraz jednak mamy przypadek blogerki. Zazwyczaj byli to praktycznie zawsze YouTuberzy doskonale pracujący z kamerą wideo przy okazji własnej produkcji filmowej.

Mimo wszystko debiut wyszedł udanie, choć głównym talentem jest tworzenie treści pisanych. Dobitnie ten brak przełożenia często widać na przykładzie kanałów na YouTube dużych portali (niestety już nie blogów technologicznych), gdzie liczba widzów jest relatywnie mała na tle typowych YouTuberów, często tworzących swoje kanały w pojedynkę jak chociażby Nieantyfan na tle Antyweb TV czy Spider’s Web TV.

(fot. TVP/My mobile)

BLOGERKA MODOWA PRACUJE W TELEWIZJI

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Blogerka modowa robi karierę w telewizji [My mobile TV]”

  1. GaduAir Odpowiedz

    Łukasz Budowlaniec, Dom za 150tys ujawnił ile rzeczywiście zarobił za same reklamy w 2018r na YT PL a było to prawie 90 000 PLN 🙂 i dobrze mu tak, niech w 19r podwoi kwotę lub jeszcze więcej:-)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt