Gry z Androida trafiają na komputery z Windows i mocno zawyżonymi wymaganiami [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo ciekawą funkcję przygotowuje internetowy gigant z Mountain View. Google Play Games (Beta) umożliwi zabawę grami z Androida na komputerze wyposażonym w system operacyjny Windows. Dzięki temu deweloperzy zyskają zupełnie nowe rynki zbytu już nie tylko te mobilne, ale i również desktopowe. Gracze zaś wygodniejszą nawigację za pomocą myszki oraz klawiatury.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety nie obyło się bez kontrowersji. Tylko tak należy rozumieć mocno zawyżone wymagania sprzętowe. Chodzi o konieczność posiadania chociażby platformy Windows 10 lub Windows 11. Do tego dochodzi poziom aż 8 GB RAM pamięci operacyjnej (spokojnie komputery z 6 GB RAM radzą sobie z płynnym działaniem tak kapitalnej gry jak chociażby GTA V). Trochę jest to dziwne, wszak smartfony mają do dyspozycji 3 GB RAM.

Mimo tego działają na nich całkiem nieźle gry z repozytorium Google Play. Sklep z aplikacjami na zielonego robota jednak w locie na środowisku Windows podwyższa zasoby do płynnego działania. W tej chwili usługa Google Play Games jest dostępna wyłącznie Hongkongu, Tajwanie i Południowej Korei. W przyszłości rzecz jasna pojawi się w kolejnych krajach. Więcej szczegółów znajdziemy na www.play.google.com/googleplaygames.

(fot. Google/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GOOGLE PLAY GAMES (BETA)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Gry z Androida trafiają na komputery z Windows i mocno zawyżonymi wymaganiami [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt