PREMIERA: Taksówkarz, pierwszy film w historii obejrzany na telefonie komórkowym [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Rok 2017. W ramach promocji aplikacji Privilege Plus, klient postanowił obejrzeć pierwszy raz w historii za darmo film klasy premium na ekranie smartfonu Sony Xperia XA. Bez wątpienia takim obrazem był Taksówkarz, którego dosłownie każdy kadr miał magię niezwykle brudnej metropolii miasta Nowy Jork przesiąkniętego grozą oraz niebezpieczeństwem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jego reżyser, Martin Scorsese występuje w niezłym nowym dokumencie Netflix o nazwie Opowieści Pokolenia z Papieżem Franciszkiem na www.netflix.com/pl/title/81306329. Swoją drogą to kto pomyślałby, że kiedyś dział Sony Mobile robił tak świetne akcje marketingowe. Niby mała rzecz, a konsument cieszył się jak małe dziecko z możliwości obejrzenia dajmy na to bezpłatnie w formie bonusa animacji kinowej Angry Birds.

Tymczasem kultowego w światowej kinematografii Taksówkarza obejrzymy na Netflix, choć jeszcze nie tak dawno był on dostępny wyłącznie na platformie streamingowej HBO GO (ach te żonglowanie licencjami od dystrybutorów). Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.netflix.com/pl/title/18907685. W erze zwykłych telefonów komórkowych oglądanie blisko dwugodzinnych filmów zaś nie miało miejsca.

(fot. Columbia Pictures/Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU TAKSÓWKARZ (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Taksówkarz, pierwszy film w historii obejrzany na telefonie komórkowym [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt