Darmowy Netflix w Kenii to nie żart

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomita inicjatywa największej platformy streamingowej na świecie. Tylko tak należy rozumieć darmowe udostępnienie usługi Netflix w Kenii. Pod tym określeniem znajduje się dostęp wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Mało kto w relatywnie biednej Afryce może się pochwalić telewizorem, w efekcie decyzja giganta VOD z punktu widzenia marketingowego jest kapitalna.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oferta co prawda nie zawiera wszystkich filmów z katalogu, ale wydaje się być mimo tego niezła. W dodatku trzeba mieć ukończone 18 lat. W ten sposób Netflix chce zachęcić do przetestowania serwisu, a następnie wykupienia płatnych planów. Bez wątpienia Afryka to nie jest bogata Europa czy Stany Zjednoczone. Tutaj o klienta trzeba zawalczyć zupełnie innymi metodami. Właśnie widzimy teraz ich praktyczną realizację.

Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie biura prasowego Netflix www.about.netflix.com/en/news/netflix-launches-free-plan-in-kenya. Pikanterii całej sprawie dodaje jeszcze fakt, że plan 4K w Polsce zdrożał o 8 PLN (z 52 PLN do 60 PLN miesięcznie), natomiast ten najgorszy oraz z pewnością najmniej popularny jakościowo VGA sprytnie wizerunkowo staniał o 5 PLN (z 34 PLN do 29 PLN).

(fot. Netflix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt