PREMIERA: Ciekawa jest historia logo Telegram [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo interesująca jest historia logo popularnej aplikacji Telegram. Dotyczy ona jego założyciela, czyli Pawła Durowa (z majątkiem 17 miliardów dolarów). Swego czasu rzucał on bowiem na rosyjskie ulice z okna biura VK (portal społecznościowy VKontakte, czyli w kontakcie) w Sankt Petersburgu pieniędzmi złożonymi właśnie w kształcie papierowych samolocików, aby dalej latały.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Przez to przechodnie nie zachowywali się jak zwierzyna rzucająca się pod okno niczym po żer. Co ciekawe, rosyjski VK nie poddał się naporowi FB i dalej wygrywa z Facebookiem. Ponoć nawet padła propozycja kupna serwisu, ale właściciel ją odrzucił. Teraz z powodzeniem z Dubaju rozwija komunikator ceniący prywatność o nazwie Telegram na tle Messengera, który masowo ją narusza rozmaitymi wyciekami danych użytkowników.

Aplikację każdy z nas może pobrać za darmo na Androida oraz iOS. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej witrynie www.telegram.org. Telegram posiada nawet bloga w polskiej wersji językowej z informacjami prasowymi na www.telegram.org/blog, co jest jakże pozytywnym zaskoczeniem. Wiele osób w proteście przed naruszającym prywatność Facebookiem stawia właśnie na Telegrama na tle ociężałego giganta Messenger.

(fot. Telegram/My mobile)

SZEF TELEGRAM RZUCA PIENIĄDZE PRZEZ OKNO W ROSJI

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Ciekawa jest historia logo Telegram [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt