PREMIERA: Nieużywane latami Bluetooth wróciło do życia [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dawno, dawno temu pliki na komputer z telefonu przesyłało się przez Bluetooth. Potem przyszła chmura i zmieniła wszystko. Zdjęcia oraz grafiki od tego momentu pobierało się tylko z OneDrive. Nikt już nie miał sił bawić się w wysyłanie danych przez niebieskie łącze. Nastąpił czas wieloletniej posuchy wręcz niebytu technologii Bluetooth. Moduł nie był włączany chyba przez dekadę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dopiero zakup bezprzewodowych słuchawek ożywił na dobre Bluetooth. Znowu zaczęło ono pracować na wysokich obrotach średnio trzy razy w tygodniu po godzinie. Jakby to powiedział Tim Cook na konferencji Apple, bezprzewodowość to przyszłość (z angielskiego The Wireless is future). Charakterystyczna ikona B non stop wyświetla się teraz podczas każdorazowego użytkowania jakże stylowej aplikacji Xperia Music. TWS, czyli True Wireless Sound stają się powoli rynkowym obowiązkowym produktem.

Prawdziwie bezprzewodowy dźwięk wolny od jakichkolwiek irytujących, ciągle plączących się kabli. Aż człowiekowi nie chce się wracać do EarPodsów. Kupując wymarzone słuchawki Bluetooth warto starać się zwracać uwagę na nowy standard przyszłości, mianowicie dźwięk przestrzenny jak w kinie pod postacią Dolby Atmos. Wspierają go najnowsze modele smartfonów z Sony Xperią 1 na czele. Stereo dziś jest przeżytkiem. Więcej szczegółów znajdziemy na www.dolby.com/technologies/dolby-atmos.

(fot. Sony/My mobile)

PRZYSZŁOŚĆ TO BRAK KABLI DZIĘKI TECHNOLOGII BLUETOOTH

MATERIAŁ PROMOCYJNY DOLBY ATMOS W SONY XPERIA 1

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Nieużywane latami Bluetooth wróciło do życia [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt