PREMIERA: Android 8.0 Oreo jest brzydszy na przystawce Xiaomi Mi Box od wersji 6.0 Marshmallow

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Zdarzały się już przypadki w historii telekomunikacji, że dana platforma po aktualizacji zarówno wyglądała jak i działała gorzej. Takim koronnym przykładem jest Windows 10 Mobile. Nie miał on wręcz startu do majestatycznego Windows Phone 8.1. Jego czerń w menu połączona ze stylowymi kafelkami czarowała swoją estetyką dosłownie na każdym kroku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To samo można powiedzieć o charakterystycznym kroju czcionki zaczynającym się zawsze z małej litery. Za takie smaczki lubiło się mobilne kafelki. Niestety, ale podobną historię mamy teraz przy okazji aktualizacji multimedialnej przystawki Xiaomi Mi Box. Otóż nowy Android 8.0 Oreo prezentuje się zdecydowanie gorzej od starego wydania 6.0 Marshmallow. Zielony robot w poprzednim wcieleniu był ładniejszy dla oka.

Możemy wcześniejszego Androida TV zobaczyć sami na podstronie produktowej marki z napisem Mi. Więcej szczegółów na grafikach promocyjnych www.mi.com/en/mibox. Oczywiście rozmawiamy tutaj o warstwie wizualnej oprogramowania dedykowanego telewizorom. Zapewne pod maską faktycznie lepszy jest Android 8.0 Oreo. Pod tym określeniem należy rozumieć chociażby większe bezpieczeństwo czy stabilność działania.

(fot. Android Police/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Android 8.0 Oreo jest brzydszy na przystawce Xiaomi Mi Box od wersji 6.0 Marshmallow”

  1. sev3 Odpowiedz

    Android TV super sprawa. Nie ma już problemu z apkami nie dopasowanym do obsługi pilotem. Wszystkie najważniejsze polskie serwisy VOD. mają już apki na Android TV(IPLA, TVN, TVP). Kupiłem telewizor Phillipsa. Wszystko śmiga elegancko. Jeśli apki nie ma w sklepie na TV to można ją zainstalować ze sklepu na komputerze lub z pliku apk. Wtedy jednak trzeba się raczej posiłkować myszką. Szkoda że tylko Philips i Sony daje do telewizorów Androida. Samsung, LG i inni dalej upierają się przy swoich systemach Smart.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt