My mobile v4.0, więcej niż telekomunikacja

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (4 liczba głosów, wasza ocena: 4,75 na 6)
Loading...

my-mobile-v4-0-wiecej-niz-telekomunikacja

Jeśli tylko czas na to pozwoli to już pierwszego dnia września 2015 roku, czyli dokładnie w siódme urodziny serwis My mobile czekają wielkie zmiany. Najważniejszym elementem będzie oczywiście całkowita zmiana wyglądu. Witryna stanie się też w pełni responsywna, czyli będzie się dopasowywać automatycznie do wielkości okna przeglądarki zarówno mobilnego smartfonu jak i komputera.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jej wygląd nabierze też wyraźnej nowoczesności. Ostatnio przecież mogliśmy podziwiać rebranding marki (logo) w formie ciemnej kolorystyki oraz premierę wersji My mobile v3.2. To jednak nie wszystko. Na 100% zostanie wprowadzony system komentarzy Disqus, który ożywi dyskusję w tym opiniotwórczym medium. Jest to w tej chwili czołowy produkt używany do dyskusji w światowym internecie. W dodatku jest on wyposażony w wygodną aplikację, dzięki której możemy komentować bez uruchamiania witryny.

Ponadto otrzymujemy świetne powiadomienia chociażby o odpowiedziach na nasze komentarze zupełnie tak jak w systemowych programach wiadomości SMS/MMS lub poczta Email. Na koniec też dojdzie do historycznej zmiany domeny. Zniknie bowiem końcówka com.pl na rzecz samej .pl. W efekcie powoli możemy zacząć się przestawiać na nowy adres witryny My mobile, mianowicie www.my-mobile.pl. Zakup domeny już nawet został zakomunikowany na profilu serwisu na Facebooku w jednym z wpisów.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10131 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

4 komentarze do “My mobile v4.0, więcej niż telekomunikacja”

  1. sev3 Odpowiedz

    Oj do września jeszcze daleko. Rzeczywiście w komentarzach przydałoby się coś usprawnic. Gdyby np.wstawić komentarz odpowiadając na e-mail a powiadamiajcego. Notabene Na Operze mini nie wyświetla się mobilną wersja serwisu.

    • Kamil

      Generalnie wersja My mobile v3.2 mi się podoba, ale trzeba iść z duchem czasu 

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt