Motywy w iOS 14 dostępne [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Steve Jobs przewraca się w grobie jakby to powiedział klasyk. To co się aktualnie dzieje w iOS 14 przechodzi ludzkie pojęcie, a dokładniej mówiąc sympatyków Apple zawsze ceniących spójność. Za sprawą specjalnych obejść możliwe staje się stosowanie motywów pod postacią zmienionych ikon włącznie. Naprawdę niektóre szablony wyglądają przez to paskudnie lub wręcz przeciwnie, kapitalnie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W mediach technologicznych z całego globu są dostępne specjalne poradniki jak tej sztuki dokonać w iOS 14. Trzeba przyznać, iż jest to wielka nowość platformy mobilnej rozwijanej przez koncern z Cupertino. Gwoli przypomnienia, w iOS 13 takim hitem zdaniem My mobile była obsługa padów Bluetooth, przez co można było grać dajmy na to kontrolerem Xbox One, a nie tym specjalnym rekomendowanym przez Apple.

W poniższym filmie wideo zobaczyć możemy efekty takiej modyfikacji. Trzeba przyznać, iż efekty końcowe wbijają w fotel. Aż momentami chce się kupić tego iPhona SE (2016) tylko i wyłącznie do testów jak to było w przypadku rewelacyjnego iPhona 5S, który po dziś dzień daje radę w formie mini tabletu do obsługi jedną ręką z uwagi na relatywnie mały 4 calowy ekran (na 6 calach są niestety duże problemy z nawigacją po menu).

(fot. iReviews/My mobile)

NOWE MOTYWY Z IKONAMI W IOS 14 ROBIĄ WRAŻENIE

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt