PREMIERA: Szkoda, że Apple TV nie prezentuje statystyk zużycia danych według aplikacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W mobilnym systemie operacyjnym Android występuje funkcja, w której bardzo łatwo sprawdzimy na co poszły dane internetowe. Oczywiście króluje w dziedzinie konsumpcji transferu YouTube, czyli szeroko rozumiany streaming. Swoją droga to wielka szkoda, iż podobnej opcji nie znajdziemy w przystawce multimedialnej Apple TV. Wtedy człowiek sprawdziłby, ile to danych konsumuje.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kto wie, może byłoby to 100 GB, 300 GB, a nawet 500 GB (0,5 TB) w skali miesiąca zwłaszcza jak ktoś ogląda telewizję nowej generacji w jakości 4K, a nie tylko Full HD. Raczej triumf wiodłyby pozycje Netflix, HBO GO, trochę mniej YouTube i zdecydowanie najmniej Amazon Prime Video. Niepozorna kostka Apple TV na dobrą sprawę z dużym powodzeniem zastępuje komputer osobisty jako domowe centrum rozrywki.

Nie trzeba już bowiem męczyć, a dokładniej mówiąc garbić się do relatywnie małego monitora notebooka (15,6 cala) na tle telewizora (42 i więcej cali). Owszem, może stracimy dobry standard dźwięku z wieży Hi-Fi (100W na kanał), ale to zyskamy efekt kina podczas siedzenia w bliskiej odległości od odbiornika. Zwłaszcza jeśli sprzęt znajduje się w innym pomieszczeniu, a nam nie chce się bawić w jego każdorazowe przenoszenie.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11048 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt