Krajowa miedź w co ósmym smartfonie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest ciekawostka technologiczna dużego kalibru. Otóż polska miedź znajduje się w aż co ósmym smartfonie na świecie. Bez wątpienia jest to ogromny sukces kraju nad Wisłą zawsze będącego jedynie tanią montownią (siłą roboczą dajmy na to branży automotive) dla bogatego Zachodu. Takie informacje podali sami przedstawiciele korporacji KGHM Polska Miedź.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszyscy przecież pamiętamy jak skończyła się historia z grafenem, który nie znalazł tutaj finansowania. W efekcie zarobią na nim inni. Dobrze, że chociaż z miedzią coś się pozytywnego dzieje. Wszak inteligentne telefony komórkowe ich potrzebują już na samym wczesnym etapie produkcji. Nawet Amerykanie zauważyli, iż wcale takie korzystnie ekonomicznie nie jest stawianie fabryk gdzieś w dalekich Chinach zamiast w USA.

Przez to właśnie ten azjatycki gigant rozwija swoją gospodarkę na światowego lidera kosztem Ameryki. Dziś wcale nie jest ona wielka. Wręcz przeciwnie. Państwem targają konflikty oraz zamieszki na ulicach na tle rasowym, a dokładniej mówiąc przez zbyt brutalne traktowanie przez białych policjantów czarnoskórych mieszkańców. W efekcie protestują wszyscy, nawet koszykarze słynnej i jednocześnie najlepszej na globie ligi NBA.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt