PREMIERA: Ten telefon zrobi zdjęcie kraterów na Księżycu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. Mamy bowiem chyba pierwszy przykład po ostatniej klapie udanego zdjęcia Księżyca z kraterami wykonanego przez telefon komórkowy. Tej sztuki dokonał redaktor portalu Komórkomania należącego do grupy medialnej Wirtualnej Polski używając sprzętu klasy high-end. Tylko tak bowiem należy rozumieć smartfon Samsung GALAXY Note 20 Ultra.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tym samym jak więc widzimy posiada on bardzo wysokiej jakości matrycę aparatu aż 108 MPix, ale tego trzeba było się spodziewać po jego cenie wynoszącej blisko 6.000 PLN. Trzeba przyznać, że wbija w fotel zwłaszcza magią nocnych kraterów obcej planety jakim bez wątpienia jest Księżyc na tle rodzimej Ziemi. Kiedyś do takich rzeczy używało się lunety. Teraz w zupełności wystarczy inteligentny model telefonu komórkowego.

Kto wie, może jest to początek nowej ery smartfonów łapiących kadry kosmiczne. Wszak już mamy przecież astrofotografię. Tam z kolei inteligentne telefony komórkowe łapią wygląd nie tylko gwiazd, ale nawet całej drogi mlecznej, dzięki długim czasom naświetlania. Takie zadziwiające możliwości oferują chociażby smartfony z czystym Androidem z linii produktowej Google Pixel od giganta z Mountain View.

(fot. Komórkomania/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11048 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt