PREMIERA: Prawie jak sekta Apple

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przerażające jest drugie zdjęcie z biura prasowego giganta z Cupertino przedstawiające dumnie wystrój wnętrz nowego Apple Store otwartego w chińskim mieście Beijing. Na pierwszy rzut oka widz ma wrażenie jakby oglądał jakąś sektę. Akurat złośliwe osoby często używają tego określenia względem klientów ślepo zapatrzonych w markę z logiem nadgryzionym jabłkiem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Stąd właśnie określenie sekty Apple. Możemy się o tym przekonać sami odwiedzając witrynę jego Newsroomu na www.apple.com/pl/newsroom/2020/07/the-new-apple-sanlitun-opens-today lub powyższe zdjęcie nad artykułem. Aż chciałoby się powiedzieć, kultura w nich prezentowana jest bardzo wysoka. Bez wątpienia mamy tam do czynienia z architekturą najwyższej klasy. Jest to typowe dla wzornictwa Apple.

Swoją drogą to wielka szkoda, iż w Polsce wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnego sklepu. Chodzi oczywiście o prawdziwe Apple Store, a nie tzw. licencjonowane punkty sprzedaży typu iDream. Nie mają one nic wspólnego z legendarnymi sklepami Apple charakteryzujące się nietuzinkowym wyglądem wnętrza. Może kiedyś się to zmieni. Na ten moment Polska jest uznawana przez Apple nieco brutalnie za kraj trzeciego świata.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11336 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt