PREMIERA: Wszystko co najlepsze jest z Kalifornii [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wiemy już, że mekką mobilności oraz technologii (IT) jest Kalifornia. Gdyby się tak głębiej zastanowić to nie tylko. W zasadzie wszystko co najlepsze na tym świecie, stworzono właśnie w słonecznej Kalifornii. Nawet największe dzieła artystyczne powstają właśnie tam. Wystarczy nadmienić wielkie studia filmowe typu Warner Bros czy ostatnią hitową usługę Netflix. Pójdźmy dalej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Intel (lider procesorów), Nvidia (graficznych obliczeniowych), Qualcomm Snapdragon (mobilnych), Apple (iOS), Google (Android) czy Tesla (auta elektryczne zmieniające glob). Jakby tego było mało spor gier tam powstaje (liczne studia deweloperskie). Akurat pięknie została pokazana Kalifornia w materiale promującym GTA V, aczkolwiek siedziba marki mieści się w Nowym Jorku na Manthattanie. Swoje mocne przywiązanie do magicznego wręcz stanu Ameryki pokazuje dosłownie na każdym kroku najbogatsza firma świata.

Apple, bo o niej mowa umieszcza w tapetach komputerów MacBook tapety właśnie z motywem Kalifornii jak chociażby Park Narodowy Yosemite. Jakby tego było mało na tylnej obudowie iPhonów możemy spotkać jakże dumny napis Designed in California. Najbardziej inteligentne umysły tam działają. Swoje też robi pozytywna (wesoła, nie smutna jak w mocno negatywnej Polsce) mentalność oraz otwartość ludzi. Morał tej historii jest prosty, My mobile powinno nadawać z Kalifornii bezpośrednio z samego środka akcji czy wydarzeń.

(fot. Warner Bros/GSMArena/Apple/My mobile)

KALIFORNIA, OJCZYZNA NAJLEPSZYCH RZECZY NA ŚWIECIE

MATERIAŁ PROMOCYJNY WONDER WOMAN

MATERIAŁ PROMOCYJNY GTA V (KALIFORNIA)

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “PREMIERA: Wszystko co najlepsze jest z Kalifornii [My mobile TV]”

  1. sev3 Odpowiedz

    Bo gdy w XIX wieku Kalifornia była zasiedlana to nie pojechał tam byle kto. Tylko naturalnie wyselekcjonowana grupa ludzi. Odważnych, silnych, zdeterminowanych, zdrowych itp. Słabsi albo tam nie pojechali albo zgineli. Teraz potomkowie tych „silnych” tez są silni. W późniejszych latach też ciągnęli tam ludzie silnie pragnący odnieść sukces.

    • Kamil

      Tzw. słynna goraczka złota ⚒🥇🏞️ Też mnie tam ciągnie na tle Polski zimnej i smutnej 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt