PREMIERA: Wszyscy operatorzy powinni rozdawać LTE bez limitu na czas walki z pandemią

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Świat stanął na głowie. Przeszło połowa mieszkańców Stanów Zjednoczonych ma pozostać bez zatrudnienia (60% według tygodnika Newsweek). Operatorzy dumnie się chwalą w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa darmowymi GB-tami. Niestety, są to tylko i wyłącznie tak nielubiane sztuczki marketingowe. Polegają one na zakupie abonamentu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Później w ramach promocji telekom daje za darmo dwa miesiące mobilnego internetu z setkami GB-tów. Tymczasem wszystkie sieci komórkowe powinny zachować solidarność oraz uruchomić wspólną akcję w stylu bezpłatnych 100 GB (najlepiej z lejkiem 2 Mb/s) dajmy na to trzy miesiące zupełnie tak jak kiedyś to zrobił Red Bull Mobile w formie bonusu do doładowania. Wtedy moglibyśmy mówić o ważnym ukłonie dla klienta.

Cóż to jest bowiem 10 GB rozdawane przez wybranych operatorów jak współczesny, mocno technologiczny konsument zużywa je w dwa dni. To tyle co nic jakby powiedziała młodzież (i całkiem słusznie). W inteligentnym telefonie komórkowym wykorzystujemy bowiem spokojnie 30 GB miesięcznie, a co dopiero tym domowym na łączności Wi-Fi, gdzie gra na konsolę często jest wielkości jakże gigantycznych 100 GB.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Wszyscy operatorzy powinni rozdawać LTE bez limitu na czas walki z pandemią”

    • Kamil

      Nie zbiednieją, W4 zarabia ok. 200-300 PLN milionów rocznie, zaś zarząd ok. 1 miliona PLN, stać ich, wystarcza chęci jak kiedyś u Red Bull Mobile

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt