PREMIERA: Radio ma się dobrze na tle telewizji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

O upadku telewizji powiedziano już wiele na łamach niniejszej witryny. Tymczasem konkurencyjne medium, czyli radio ma się świetnie. Według najnowszych badań, aż trzy czwarte Polaków go słucha, generując przy okazji ogromne zasięgi jak Telewizja Publiczna. Tym bardziej szkoda, że smartfony coraz częściej usuwają funkcję Radio FM z menu ustawień.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

My mobile pochwali za chwilę największą stację radiową w kraju nad Wisłą. RMF FM, bo o nim mowa jest co prawda słuchalne najlepiej nocno-wieczorową porą, ale wtedy spotkamy tam naprawdę ciekawe audycje. Wystarczy nadmienić czytane audiobooki. Ten sposób konsumowania treści podoba się kierowcom, ponieważ mogą jednocześnie zdobywać ciekawe treści na tle bardziej wymagającego czytania (przez skupienie oczu).

To samo można powiedzieć o podcastach uruchamianych przez utalentowanych dziennikarzy RMF FM. Przez to osoby, które niespecjalnie były przekonane do nowych technologicznych rozwiązań, mogą nieco zmienić na ich temat zdanie. Zarówno audiobooki jak i podcasty są kapitalne. Kto wie, może to właśnie do nich należy przyszłość na tle YouTube, niestety przesiąkniętego treściami typu lol content dla młodego widza (dziecka).

(fot. RMF FM/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “PREMIERA: Radio ma się dobrze na tle telewizji”

  1. marco Odpowiedz

    Dla tych co nie mają radia FM w telefonie polecam rewelacyjną aplikację Replaio Radio. Co ciekawe aplikacja została stworzona przez polskich programistów i jest naprawdę bardzo intuicyjnie zaprojektowana. Można nie tylko słuchać wszystkich stacji ale pogrupować według uznania i dobrać odpowiedni streaming. Korzystam od 2 lat i muszę powiedzieć że jakość lepsza niż na FM a może i DAB+ W dobie dużych pakietów internetowych oferowanych przez operatorów nie jest to problematyczne.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt