PREMIERA: Wielka wpadka telewizji kablowej

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Serwis My mobile już wiele razy przepowiadał koniec tradycyjnej telewizji. Ostatnio to samo mówiło się w tym mocno innowacyjnym medium w kontekście zbędności dekoderów. Teraz zostanie opisana bardzo smutna historia w zasadzie upadku tzw. kablówki. Jest to nic innego jak lokalna telewizja kablowa, która w tym roku zapomniała odkodować galę rozdania Oscarów w Los Angeles.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście sam nadawca dumnie się chwalił faktem odkodowania kanału Canal+ HD dla wszystkich w godzinach 0.30-5.00. Co ciekawe, w 2019 roku dostawca Petrus normalnie udostępnił sygnał dla wszystkich klientów. Teraz to się nie stało. Dekoder wyświetlał jedynie monit brak dostępu zapewne z uwagi na nie wykupiony pakiet premium. Być może jest to skutek bałaganu organizacyjnego po przejęciu Petrusa przez Vectrę.

Tak czy siak dni podobnych tworów są policzone. Współczesny klient coraz częściej bowiem ma dość telewizyjnej papki oraz treści bardzo niskiej jakości, gdzie rolę gwiazd w wielu programach pełnią YouTuberzy znani przecież z tworzenia treści typu lol content. Widz woli stawiać na rozwiązania Android TV czy Apple TV, a następnie tam korzystać z usług VOD chociażby HBO GO wspólnie w parze z Netflix do pełnego kompletu.

(fot. Canal+/Jambox/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt