PREMIERA: Fajny zestaw Motoroli z porządnymi słuchawkami nausznymi Bluetooth

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Naprawdę dobra promocja. Tylko tak należy rozumieć akcję marketingową, w której za smartfon Motorola Moto G6 Play z dołączonymi gratis słuchawkami (nausznymi co niezwykle ważne, nie żadnymi pchełkami) bezprzewodowymi Bluetooth o nazwie Pulse Escape zapłacimy 749 PLN w jednym ze sklepów z elektroniką użytkową. My mobile wspominało o niej na witrynie typu Fan Page na Facebooku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Warto więc ją polubić, by nie przegapić jakże cennych innych informacji. Dla porównania samodzielna cena Motoroli Moto G6 Play wynosi w wielu popularnych porównywarkach cenowych 799 PLN. Jakby to powiedział klasyk, 50 PLN piechotą nie chodzi. Oczywiście nie ma mowy o darmowych słuchawkach Bluetooth Pulse Escape, które wyglądem przypominają zdecydowanie droższe Beats Audio Solo by Dr. Dre.

Ich samodzielny koszt to 169 PLN, czyli łącznie zbliżamy się już do okrągłego 1.000 PLN. Choć wiele osób może martwić rozdzielczość ekranu wynosząca tylko HD+ to na pocieszenie mamy żyroskop czy obsługę NFC potrzebnego do realizowania płatności zbliżeniowych. Oby takich promocji było jak najwięcej. Słuchanie muzyki bezprzewodowo przez Bluetooth będzie bez dwóch zdań pieśnią przyszłości w czasach pełnej mobilności.

(fot. Motorola/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt