PREMIERA: W Toruniu smog nie występuje

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Polska jest w tej chwili chyba najbardziej zanieczyszczonym krajem w Unii Europejskiej biorąc pod uwagę jakość powietrza. Nic więc dziwnego, że tematem numer jeden w wielu serwisach informacyjnych jest smog. Tymczasem w takim mieście jak Toruń aplikacja Kanarek rzadko kiedy wskazuje na przekroczone normy zanieczyszczenia wdychanego powietrza.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Swoją drogą to cieszy fakt, iż Kujawy i Pomorze są wolne od tego palącego dosłownie oraz w przenośni problemu. Wszystko za sprawą upadającego górnictwa, które pomimo usilnych starań rządu nic nie jest w stanie uratować. Górnicy niestety muszą się z tym pogodzić (podobnie jak z zdecydowanie niższymi wynagrodzeniami dajmy na to w sektorze produkcyjnym), choć od wielu pokoleń pracują właśnie tam jako główni żywiciele rodzin.

Według lokalnej kultury panie zostają w domu i czuwają nad rodziną. Tymczasem śląskie aglomeracje czy nawet Kraków mają spory kłopot ze smogiem. Tam raczej aplikacja Kanarek na czerwono wyświetla alerty ze stosownymi powiadomieniami. Jak tak dalej pójdzie to w maskach mieszkańcy południowej Polski będą się poruszać niemalże tak samo często jak Japończycy na filmach upadłego vloga Krzysztofa Gonciarza na YouTube.

(fot. Kanarek/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: W Toruniu smog nie występuje”

  1. Kamil Odpowiedz

    Jak na ironię losu dziś w appce Kanarek otrzymałem powiadomienie o zanieczyszczeniu powietrza norma 137% przekroczona dopuszczalna w Toruniu 🐦🏭:(

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt