PREMIERA: Hipokryci Facebooka

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z pewnością wielu czytelników niniejszego opiniotwróczego medium technologicznego ma takich znajomych. Zarzekają się, że nigdy nie założą konta na Facebooku niezwykle mocno nim gardząc. Tymczasem później z ich telefonu jakoś dziwnie dzwoni Messenger jak w piosence rapera Taco Hemingwaya. Oczywiście w grę wchodzą tutaj oszczędności z tytułu darmowych rozmów VoIP.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Aczkolwiek to nie zmienia faktu, iż użytkownik komunikatora Messenger jest normalnie zliczony jak ten od koncernu Facebooka, zdecydowanie największego serwisu społecznościowego świata. Aż chciałoby się powiedzieć, hipokryzja pełną gębą prawie tak samą jak w przypadku inwestorów skreślających już na starcie projekty oparte na reklamie (choć giganci internetu właśnie na niej robią potężne pieniądze z Google na czele).

Co ciekawe, ostatnio podczas jednej z aktualizacji komunikator Messenger wprowadził niezwykle interesujące motywy z kultowego filmu Star Wars (jak kiedyś Angry Birds). Trzeba tylko pamiętać o wykonaniu uaktualnienia aplikacji, aby zobaczyć nowe funkcje typowo wizualne. Więcej szczegółów znajdziemy w oficjalnym komunikacie biura prasowego Facebooka www.about.fb.com/news/2019/12/star-wars-messenger-features.

(fot. Facebook/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt