PREMIERA: Potężny wzrost aktywności fizycznej w aplikacji Apple Zdrowie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kapitalnie zapowiadają się statystyki na bieżący rok w aplikacji Apple Zdrowie. Wszystko wskazuje bowiem na to, iż będziemy świadkami rekordowej aktywności fizycznej historii z rewelacyjnym wynikiem średniego przebytego dystansu 10 kilometrów dziennie. Oczywiście wszystkiemu winna jest wielka rowerowa pasja, gdzie przy okazji odbywa się podróże w skali mikro.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Nawet w chłody da się jeździć. Pod tym określeniem należy rozumieć wycieczki na podtoruńskie urokliwe wsie typu Złotoria czy Lubicz wraz z przepięknymi lasami. Coraz częściej ludzie uciekają z miast z powodu natłoku zadań w głowie na łono natury. Określa ich często mianem neowieśniacy, ponieważ nie chcą mieszkać w bloku, zaś wolą budować się na wsi blisko miejskiej dżungli. Owszem, mogą oni pracować w korporacji.

Lecz później chcą mieć spokój i ukojenie, a nie ciągłego wysłuchiwania pod oknem samochodów, tramwajów czy autobusów komunikacji miejskiej. Wracając zaś do tematu Apple Zdrowie, jeszcze rok temu zachwycano się średnią 5 km dziennie, a dziś mamy dwukrotny progres (w statystykach wliczane jest także chodzenie, co iPhony pięknie mierzą na bazie żyroskopu nawet bez włączonego nadajnika GPS).

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10810 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “PREMIERA: Potężny wzrost aktywności fizycznej w aplikacji Apple Zdrowie”

  1. GaduAir Odpowiedz

    „Określa ich często mianem neowieśniacy, ponieważ nie chcą mieszkać w bloku, zaś wolą budować się na wsi blisko miejskiej dżungli.” – CENA MIESZKAŃ ZMUSZA do tego większość, nie MYL tego z ich WOLĄ co WOLOM. Przedmieścia powstają bo są tańsze a nie że ktoś specjalnie TYLKO dla zdrowia je buduje. Tak się dzieje na całej planecie ZIEMIA.
    Oczywiście możesz widzieć świat tak jak Ci wygodnie ;-D

    • Kamil

      Nie przesadzaj, ceny domów (dajmy na to tzw. blizniaki aka szeregowce, choc nie tylko) 20 km od miasta Torun są takie same jak mieszkan 2 pokojowych w nowym budownictwie

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt