Serial Modyfikowany Węgiel takim samym niewypałem Netflixa jak film Bright

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Modyfikowany Węgiel miał być wielkim serialowym hitem usługi Netflix. Tymczasem wyszła klapa oraz ogromne rozczarowanie. W zasadzie to tylko pierwszy odcinek był dobry oraz interesujący. Każdy następny epizod zaś stawał się tylko coraz gorszy. Po siódmym odcinku widz wręcz zaczyna zmuszać się do oglądania całości, aby zaliczyć pełen sezon produkcji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak nudne i wątłe dalej są wątki. Dobrze, że wtedy jest pod ręką smartfon, gdzie na zasadzie dual-screeningu można w międzyczasie sprawdzać powiadomienia. Serial Modyfikowany Węgiel do złudzenia przypomina splendor jaki wytworzył się wokół filmu Bright z Will Smithem. On notabene także był słabiutki. Masa recenzentów nie może się mylić, zwłaszcza jak powtarza się jedna i ta sama (przeciętnych lotów) recenzja.

W tym miejscu zdecydowanie lepiej można polecić niezłe produkcje dokumentalne powiązane z tematyką sportową. Pierwsza z nich to Coach Snoop, w której znany kalifornijski raper pomaga młodzieży znaleźć cel w życiu niezwiązany zupełnie z brutalną rzeczywistością ulicznych gangów. Równie nieźle zapowiada się dokument o tytule Pierwszy Zespół Juventus, który dosłownie na dniach pojawił się w zasobach VOD serwisu Netflix.

(fot. Netflix)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Serial Modyfikowany Węgiel takim samym niewypałem Netflixa jak film Bright”

 1. SteveJobs Odpowiedz

  nie jest taki zły, CSI z niego z lepszym początkiem.
  Bardziej nie podoba Ci się pewnie kwota za jaką został wyprodukowany.
  Masz kasę to na nią nie patrzysz 😀

  • Kamil

   Nic mnie nie obchodzi kasa Netflixa. Mam nadzieję, że po trzech ostatnich odcinkach nieco zmienię zdanie o tym serialu 💩💩💩

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt