PREMIERA: Twój dzień, dobra rzecz na Facebooku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Facebook przechodzi kryzys. Za chwilę na szyję rzucą mu się instytucję Unii Europejskiej za zbyt słabe traktowanie kwestii bezpieczeństwa prywatności użytkowników (nawet hasła były przechowywane w formie niezaszyfrowanego tekstu). Znowu posypią się miliardowe kary dla firmy, która zarabia przeszło 20 miliardów dolarów rocznie według tygodnika Newsweek Polska.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tymczasem największy na świecie serwis społecznościowy ma pewną ciekawą funkcję w aplikacji oprócz oczywiście opcji przypominania o interesujących wydarzeniach. Twój dzień w Facebooku, bo o nim mowa jest dużo lepszy od udostępnienia zwykłego postu dajmy na to ze zdjęciem. Raz, że nie zostanie on szybko pominięty podczas scrollowania. Dwa, ciągle jest na szczycie (górze) widoczny, gdzie spełnia swoją rolę lepiej.

Jakby tego było mało, możemy podejrzeć kto z naszych znajomych spojrzał na kartę Twój dzień na Facebooku. W dodatku jego edycja przypomina namiastkę programu graficznego Adobe Photoshop. Możemy bowiem dodawać do zdjęć efektowne filtry, grafiki, czcionki (z tłem) oraz zabawne emotikony. W efekcie zdecydowanie lepiej wyrażamy siebie, a dokładniej mówiąc jakieś interesujące wydarzenia danego dnia.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10397 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt