Ważne usprawnienie aplikacji YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aplikacja YouTube zyskała bardzo praktyczne usprawnienie. Aż chciałoby się powiedzieć, mała rzecz, a naprawdę cieszy. Chodzi o odwróconą kolejność z różnymi wariantami rozdzielczości odtwarzanego materiału. Od pewnego czasu domyślną wartością startową nie jest już ta najgorsza jakość. Teraz ku wygodzie milionów użytkowników z całego globu będzie mniej klikania.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Któż z nas nie irytował się podczas odtwarzania filmów w aplikacji na YouTube tym ciągłym zmienianiem rozdzielczości z gorszej na możliwie najwyższą. Kolejność z listą standardów nareszcie została odwrócona. To oznacza, iż w końcu nie zaczynamy od wariantu 144p, a dajmy na to 720p. Ta ostatnia wartość jest zależna od ostrości wyświetlacza (z wyjątkiem iPhonów). Równie dobrze może tam być 1080p na szczycie listy.

Swoją drogą to aż dziwne, dlaczego dopiero teraz się za to zabrano. Jednak jak mówi stare powiedzenie, lepiej późno niż wcale. W tak wielkim molochu jak koncern Google, ktoś mógł najnormalniej w świecie czegoś nie dopatrzyć. W efekcie te niedopatrzenie ciągnęło się latami pośród innych planowych projektów rozwojowych w Mountain View. Pozostaje zatem nic jak tylko czekać na kolejne usprawnienia aplikacji YouTube.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt