PREMIERA: Zwariowany Marcin praktycznie zakończył przygodę z kanałem na YouTube [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Zwariowany Marcin to pewien fenomen na polskim YouTube. Ten młody twórca (jakby to powiedział Casey Neistat, który niedawno gościł w Warszawie) z pewnością nie był gotowy na szybki sukces. Tylko tak chyba należy rozumieć liczbę przeszło 100 tysięcy widzów, czyli tzw. subskrypcji. Gdzie jak gdzie, ale na największym na świecie serwisie wideo trzeba mieć mocną psychikę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Poziom komentarzy woła tam bowiem o pomstę do nieba. Często jest to chamstwo w czystej postaci, z którym zarówno administracja portalu jak i autorzy sobie nie radzą. Liczbę opinii przecież liczy się tam w tysiącach, nie w setkach jak w modnej jeszcze kilka lat temu blogosferze. Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie Zwariowany Marcin miał dość. Oczywiście na YouTube mieliśmy także patostreamerów, czyli skandalizujących twórców.

Najpierw zbanowany został Gural, a następnie blokadę dostał DanielMagical, czyli takie odzwierciedlenie tragikomedii serialu Świat Według Kiepskich. O ile ten pierwszy YouTuber jakiś tam poziom prezentował (często mimo fali hejtu robił dobrą rozrywkę ze słynną plażą w mieszkaniu), o tyle ten drugi tworzył treści typowe dla zdobycia poklasku i taniej sensacji oraz wątpliwej sławy. Obecnie krajowy YouTube stał się siedliskiem dla gimbusów, co dobitnie potwierdza karta na czasie z popularnymi filmami.

(fot. YouTube/My mobile)

DO YOUTUBE TRZEBA MIEĆ MOCNĄ PSYCHIKĘ

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt