PREMIERA: Big Brother, czyli miesiące bez telefonu komórkowego będą sporym wyzwaniem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Big Brother to bardzo ciekawy program z punktu widzenia psychologicznego. Jest w nim ponadto interesujące nawiązanie do świata technologii mobilnych, które tak przecież są w niniejszym opiniotwórczym medium lubiane nieprzerwanie od dekady (aż kusi momentami, by przejść na drugą stronę rzeki i zacząć tworzyć aplikacje na smartfony).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o fakt, że uczestnicy popularnego reality show nie mają żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym na czas pobytu w zamkniętym domu tzw. Wielkiego Brata. Oczywiście o telefonie komórkowym będą mogli oni zapomnieć na długie miesiące. Swoją drogą to będzie dla wielu z nich ciężki test wytrzymać bez sprawdzania choćby dwa razy dziennie powiadomień na ekranie smartfonu. Z pewnością u kilku osób pojawi się nomofobia.

W największym skrócie jest to poczucie dużego dyskomfortu spowodowane brakiem posiadania telefonu komórkowego gdzieś w pobliżu, w zasięgu naszego wzroku. Możemy je poczuć jak wyjdziemy z domu na zakupy dajmy na to i zapomnimy o smartfonie. Wtedy kieszeń od spodni będzie się wydawać jakoś dziwnie pusta. Tymczasem na początku przyszłego roku ma ruszyć kolejna edycja tego niezwykle popularnego programu. Kiedyś Big Brother świecił rekordy popularności, a losy uczestników śledziła cała Polska.

(fot. Big Brother/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Big Brother, czyli miesiące bez telefonu komórkowego będą sporym wyzwaniem”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt