PREMIERA: Internet Play w dzień (nie w nocy) działa całkiem nieźle

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pozytywne zaskoczenie. Nareszcie Internet w Play zaczął dobrze działać w dzień i to nawet w godzinach szczytu (na dużym toruńskim osiedlu). Wszyscy przecież znamy te opowieści, że nocą spokojnie fioletowy operator dochodził do wartości rzędu 100 Mb/s, by w południe spadać do marnych 15 Mb/s. To się jednak zaczyna zmieniać, co widać podczas testów My mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

O godzinie 13.45 dokładnie P4 osiągnęło transfer pobierania danych na zadowalającym poziomie 75 Mb/s oraz wysyłania około 20 Mb/s. Śmiało więc można powiedzieć, iż jest to poziom zbliżony do tego osiąganego wieczorową porą. Kto wie, być może faktycznie coś jest na rzeczy. Play staje się na tyle mocny, że zaczyna powoli wyłączać roaming krajowy, a co za tym idzie wsparcie pozostałych operatorów strukturalnych.

Jeżeli takie skutki ma przynosić dezaktywacja pomocy innych telekomów to nic tylko brać. Na ten moment wciąż fioletowy telekom znacząco odstaje średnimi prędkościami internetu na tle pozostałej W3, mianowicie Orange, T-Mobile oraz Plusa (kolejność jest nieprzypadkowa). Aczkolwiek dynamika wzrostu jest, ponieważ jeszcze do niedawna jego uśredniona prędkość wynosiła 13 Mb/s, a dziś już prawie 16 Mb/s.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Internet Play w dzień (nie w nocy) działa całkiem nieźle”

 1. Redi! Odpowiedz

  Ja się „użeram” z P4 od dłuższego czasu. Podrózuje po PL i wiem jak to jest w zderzeniu z rzeczywistością jeśli chodzi o prędkości. Noc wiadomo- lepsza, ale w dzień zwykle jest tragedia…O jakim postępie więc mowa? Przez 10 lat działalności na rynku oni wyłączają roaming w Pozananiu (współczuje Poznaniakom) i chwalą się tym o ładnych parę lat za późno. 

  • Kamil

   Tak, to prawda. W terenie Play jest slaby i ciagle ta literka R :/

 2. Sev3 Odpowiedz

  U mnie w Opolu bez szału ok 30 Mbps.
  A że wkrótce będę w pociągu chciał oglądać YouTuba to przełączam się na v roaming od t-mobile. I musi zadowolić mnie 3 Mbps.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt