PREMIERA: Dopiero w grach poczujemy ogromną wydajność naszych smartfonów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nawet posiadacze drogich smartfonów z segmentu high-end bardzo rzadko na nich grają. Problem braku jakiejkolwiek mobilnej rozrywki dotyczy zwłaszcza mocno zapracowanych przedsiębiorczych osób. Jest to spory błąd, ponieważ ogromnej wydajności inteligentnych telefonów komórkowych nie poczujemy podczas tworzenia wiadomości SMS czy przeglądania internetu (z YouTube na czele).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dopiero gry są takim wyznacznikiem, swoistego rodzaju benchmarkiem testującym wydajność. Gdy gra się tnie to znak, że mamy słaby telefon. Tak właśnie może być na takich pozycjach jak chociażby PUBG Mobile lub też Asphalt 9 Legends, o Life Is Strange nie wspominając. Natomiast jak posiadamy flagowy model smartfonu to te same gry wyglądają wręcz przepięknie z wysokimi ustawieniami poziomu detali graficznych.

Swoją drogą to coraz częściej świat mobilny zaczyna przypominać ten komputerowy. Taki PUBG Mobile prezentuje się o klasę wyżej na flagowcach względem low-endowców. Tam wręcz tekstury sprawiają wrażenie jakby łysych, a kolory są wypłowiałe. Takich sytuacji w branży będzie więcej. Deweloperzy bowiem częściej stawiają na graficzne wodotryski, a to wymaga od klienta posiadania odpowiednio wydajnej słuchawki.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Dopiero w grach poczujemy ogromną wydajność naszych smartfonów”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt