Lajt Mobile

Google zaczyna banować chiński szrot

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No i stało się. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami serwisu My mobile, Androidowy Armageddon nadszedł. Koncern Google zaczął bowiem blokować dostęp do swoich dedykowanych aplikacji na niecertyfikowanych smartfonach napędzanych zielonym robotem. Taki problem mogą mieć zwłaszcza użytkownicy bardzo tanich inteligentnych telefonów komórkowych sprowadzanych z Chin.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Swoją drogą to gigant z Mountain View bardzo sprytnie to rozegrał. Najpierw popularyzował Androida na potęgę wszędzie, gdzie tylko się da nie patrząc na specyfikację, a później zaczął banować chiński szrot w trosce o wysoką jakość doznań użytkownika. Wszyscy przecież doskonale wiemy jak sobie (nie) radzi zielony robot na low-endach z 1 GB RAM pamięci operacyjnej. Jest tak źle, iż mógłby on być na nich wręcz prawnie zakazany.

Na szczęście Google przygotował pewnego rodzaju furtkę dla osób posiadających niestandardowe dystrybucje oprogramowania. Otóż wystarczy na dedykowanej podstronie się do tego przyznać, by móc znowu zyskać dostęp do aplikacji z logiem wielkiego G. Więcej szczegółów znajdziemy na www.google.com/android/uncertified. Co warto nadmienić, jeden użytkownik może zarejestrować aż 100 urządzeń. Tak więc raczej żaden klient indywidualny nie powinien mieć z tym tematem jakichkolwiek niedogodności.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9811 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

8 komentarzy do “Google zaczyna banować chiński szrot”

 1. Geo Odpowiedz

  Tak wiec zgodnie z wczesniejszymi komentarzami po raz kolejny potwierdzil sie fakt, ze serwis My mobile jest bezspornie prawdziwym wizjonerem rozwoju rynku w skali swiatowej.

 2. SteveJobs Odpowiedz

  Super wiadomość dobrze że My-Mobile o tym napisał.
  Dzięki tej informacji moje życie uległo wielkiej zmianie.
  To czy na lepsze to już inna sprawa XD

 3. SteveJobs Odpowiedz

  Mam wielką nadzieje że znajdzie się tu treść puper filmu Błotoks który wielmożny don KamiL opisze, co przełoży się na otrzymanie choć namiastki doznań przeżytych zapewne w upojeniu wielkiego K i słynie na nasze głowy…Ocena 8pkt w skali 5 mówi sama za siebie, więc pewnie możemy spodziewać się gejzerów doznań kastralnych zaraz po przeczytaniu felietonu, pisma internetowego, czy może nawet przekładu w języku Obcej cywilizacji co dla nas, oślepionym czytników nie będzie problemem a czym normalnym, nic lepszego nie można się spodziewać po doskonałości skończonej Kamila wodza, ałtora, zasiadającego w gronie wąskich i bardzo wąskich ale jakże szerokich, wąskich myśli, przelanych na monitor, czy inny wyświetlacz lub papierus bo i takie wersje tego portalu krążą w czeluściach dżungli majmobilnej.

  • Geo

   Schizofrenia paranoidalna leczona jest bez skierowania lekarza POZ, a efekty terapii rokuja poprawe stanu zdrowia, przy systematycznym przyjmowaniu lekow, w ciagu kilku tygodni.

  • szotyi

   Tak geo , wiemy że wysyp schizofrenii czy afektywnej dwubiegunowej występuje na wiosnę i jesień . Efektem tych chorób może być także rozdwojenie jaźni.Twój hype na agresywne lansowanie swoich tez dowodzi także manii , właściwie hipermanii które sa jednymi z elementow składowych wyżej wymienionych chorób . Wiemy że tego nie zauważasz będąc w epizodzie choroby. dobrze że bierzesz leki bo po kilku tygodniach powinna nastąpić remisja i znów będziesz sobą do czasu .

  • Geo

   My mobile zawsze do uslug! Zapraszamy do merytorycznej dyskusji na tematy poruszane w przedmiotowych artykulach. Portale medyczne sa u innych dostawcow tresci, ale te profesjonalne wymagaja logowania. My mobile wrecz przeciwnie – jest wysokiej jakosci profesjonalnym serwisem, dostepnym bez logowania dla kazdego!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt