PREMIERA: 126 gier zainstalowanych w telefonie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Wzięcie do ręki smartfonu należącego do dajmy na to młodego (8-letniego) użytkownika telefonii komórkowej to interesujące doświadczenie. Zawartość słuchawki bowiem diametralnie różni się od naszej. Doskonale obrazuje to liczba potężnych, bo 126 gier zainstalowanych na Samsungu GALAXY S8. Co ciekawe, to właśnie dlatego pamięć 64 GB jest zapchana w stopniu 63,4 GB.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak ważne dla juniorów są mobilne gry, czyli szeroko rozumiana rozrywka. Na drugim miejscu w przypadku dzieci są już chyba tylko YouTuberzy oglądani godzinami na platformie YouTube. Tak naprawdę tylko na nich robi się ogromne zasięgi porównywalne z telewizją. Wracając jednak to tematu gier, na smartfonie Sony Xperia XA leżącej akurat na biurku obok notebooka znajdują się uwaga, zaledwie 4 gry (w tym jedna pozycja AR).

To nie koniec smaczków. Często jak się później bierze w dłoń taki gamingowy smartfon to jest on gorący niczym czajnik po zalaniu herbaty. Aż dziw bierze, że flagowiec koreańskiego producenta jeszcze się nie spalił jak kiedyś notebook marki Toshiba podczas grania w GTA IV (z układem graficznym ATI Radeon, GPU od Nvidii z serii GeForce póki co daje sobie spokojnie radę na nowszym sprzęcie). Wszak telefon nie posiada wiatraczka i musi przez to ratować się zamykaniem aplikacji z ostrzegającym powiadomieniem.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: 126 gier zainstalowanych w telefonie”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt