PREMIERA: Fajny bajer ten Apple Watch, tylko trochę za drogi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przeglądając w wolnej chwili na iPhonie zawartość aplikacji Watch można dojść do pewnego wniosku. Dotyczy on oczywiście smart-zegarka od giganta z Cupertino. Apple Watch to naprawdę fajny bajer. Szkoda tylko, że tak drogi. Cena 1.800 PLN za zabawkę na nadgarstku to stanowczo za drogo. Nawet dla hipsterów noszących zimową czapkę w ciepłym pomieszczeniu jak chociażby wybrani sprzedawcy iDream.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tymczasem za 1.250 PLN możemy dziś kupić nowego iPhona 5S. Największe wrażenie robią na niezłym Apple Watch zwłaszcza genialne zaprojektowane aplikacje. Wystarczy spojrzeć tylko na te wszystkie piękne tarcze z jeszcze piękniejszymi animacjami. Aż chce się sprawdzać dla nich godzinę. Motyw pływającej meduzy, machającego skrzydłami motyla oraz otwierającego się kwiatka to istne mistrzostwo świata. Wszystkie animacje możemy zobaczyć na www.apple.com/pl/watch/interactive-gallery. Robią one wrażenie.

Podobnie jest z rewelacyjnie zaprojektowaną aplikacją Nike+ dla Apple Watch. Kapitalnie wygląda ta przebyta trasa w formie zygzaka jakby żywcem wycięta z Endomondo, gdzie poniżej znajduje się przebyty dystans. Jej projekt znajdziemy na podstronie www.apple.com/pl/apple-watch-nike. To jeszcze nie wszystko. Apple robi świetny marketing oraz komunikacje produktową. Najnowsza reklama Apple Watch dobitnie to potwierdza. Aspekt zdrowego wstawania od biurka z komputerem jest świetny.

(fot. Apple/My mobile)

NOWA REKLAMA APPLE WATCH

Przygotowane przez

jest autorem 10586 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt