Pac-Man trafia do Google Maps

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Inżynierowie z Mountain View przygotowali całkiem niezły żart kwietniowy, który śmiało mógłby być stałym tzw. Easter Eggiem. Otóż dodali do aplikacji mobilnej Google Maps kultową grę Pac-Man. Oczywiście torami poruszania się żółtej kulki są jak najbardziej prawdziwe ulice. W praktycznych testach aplikacji Google Maps na iOS zabawa była przednia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po uruchomieniu pozycji widzimy charakterystyczne logo Pac-Mana. Później już wystarczy tylko w nie kliknąć, by zacząć rozgrywkę (wtedy pojawia się efekt ściemnienia ekranu). Najlepiej jest wybrać jakąś ciekawą siatkę ulic w programie Google Maps, wtedy gra stanie się wciągająca. Lepiej niech to nie będzie jedna ścieżka na krzyż. Nasz Pac-Man może żwawo poruszać się po okolicach znajdujących się blisko chociażby miejsca zamieszkania.

Już wcześniej Google Maps zyskało funkcję prezentowania widoku bloków osiedli w 3D. Teraz dodatkowo możemy zagrać w Pac-Mana w możliwie najbliższym otoczeniu. Więcej szczegółów o tej nowości znajdziemy na podstronie blogu produktowego firmy Google www.blog.google/products/maps/introducing-ms-pac-maps. Oby więc dodatek w formie Pac-Mana nigdy nie zniknął z aplikacji Google Maps.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt