PREMIERA: Podgląd TrackID na żywo, to robi kolosalne wrażenie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

TrackID to aplikacja, którą znamy jeszcze za czasów feature phonów marki Sony Ericsson. Już wtedy sprawowała się ona znakomicie. Jednak to wersja aplikacji TrackID na Androida posiada zdecydowanie bardziej rozbudowane funkcje. Wystarczy nadmienić mocno efektowną opcję na żywo. Po kliknięciu w zakładkę Live w aplikacji TrackID dzieje się magia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Mamy bowiem wtedy prezentowany w trybie rzeczywistym widok całego świata wraz z strzałkami z jakiego miejsca dany użytkownik rozpoznaje muzykę. Dzięki temu możemy poznać w formie niejako ciekawostki muzyczną kulturę danego kraju, dajmy na to państw latynoskich czy azjatyckich. W tym pierwszym przypadku dominuje gitara w stylu Carlosa Santany, zaś drugim pop charakterystyczny dla japońskiego Tokio.

Ponadto mamy także dostępną sekcję odkrywania muzyki według gustu. Naprawdę całkiem przydatny kombajn zrobił się z aplikacji TrackID. Jej najnowsze wersje jak zawsze możemy pobierać za darmo w sklepie Google Play na Androida na www.play.google.com/store/apps/details?id=com.sonyericsson.trackid. Jakość programu jest porównywalna z konkurencyjnym SoundHound czy Shazam.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Podgląd TrackID na żywo, to robi kolosalne wrażenie”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt