Tak kończy się legendarna marka BlackBerry

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No i stało się. Dział smartfonów BlackBerry został w całości przejęty przez firmę TCL. W efekcie to ona teraz będzie projektować, produkować, sprzedawać, a na końcu serwisować popularne jeżynki. To oznacza, że charakterystyczny styl, magia oraz charakter marki BlackBerry wyparował. Jest to swoistego rodzaju ostateczne rozwiązanie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nikt bowiem chyba nie ma żadnych wątpliwości, że Aclatelowo-podobne produkcje TCL zawojują rynek. Nie ma mowy. Jest to zwykłe doklejenie naklejki i niewiele więcej. Z pewnością sporo miłośników telekomunikacji będzie tęskniło za tak świetnymi słuchawkami jak chociażby BlackBerry Bold 9900 niczym Kim Kardashian. Był to wzór telefonu biznesowego z wygodną klawiaturą QWERTY oraz poziomym ekranem.

Taka kombinacja idealnie nadawała się do prawdziwie mobilnej pracy chociażby z pocztą Email. Kto miał podobnego typu smartfony (dajmy na to Samsung GALAXY Pro czy Nokia C3-00 Mail) ten doskonale wie o czym mowa. Ogromny touchpad stosowany na potęgę w obecnych phabletach, ekran dotykowy to nie jest to samo. BlackBerry skupi się zaś na innych aspektach biznesu, z projektowaniem oprogramowania na czele.

(fot. BlackBerry/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt