Super Mario Run bez szału

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Cały mobilny świat zachwyca się grą Super Mario Run. Tymczasem tytuł wcale nie jest jakiś super bajeczny. Takie są wnioski po kilku minutach rozrywki na iPhonie. Owszem, jest klimat i charakterystyczna muzyka chyba najbardziej znanego na globie hydraulika. Sama grywalność zaś ogranicza się do używania jednego przycisku na ekranie telefonu. Darmowe są ponadto tylko początkowe poziomy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Prawdopodobnie więc zdecydowanie lepszą pozycją jest niedawna premiera gry mobilnej Bully od Rockstar Games. Jednak ogromny marketing Nintendo robi tutaj swoją robotę podobnie jak wcześniejsza konferencja Apple. Super Mario Run jest dostępny wyłącznie na platformę iOS. Możemy grę pobierać jak zawsze ze sklepu App Store na www.itunes.apple.com/pl/app/super-mario-run/id1145275343?mt=8.

Nintendo zapewne obawiało się ogromnego piractwa na Androidzie, w efekcie czego pominęło na ten moment sklep z aplikacjami Google Play. Choć z drugiej strony gdy dojdzie do dużego nasycenia Super Mario Run na urządzeniach z iOS na pokładzie to dopiero później zobaczymy grę również na zielonym robocie. Do tego czasu jednak użytkownicy Androida będą musieli uzbroić się w dużą dawkę cierpliwości.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt