Król BlackBerry wraca do gry, z QWERTY i 5G w pakiecie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Któż z nas nie tęsknił za marką BlackBerry. Długo jednak nie będziemy musieli czekać za popularnymi niegdyś jeżynkami. Smartfony BlackBerry bowiem wracają na rynek i to już w 2021 roku. Jakby tego było mało, zostaną wyposażone w fizyczną klawiaturę QWERTY oraz moduł 5G oznaczający szybki mobilny dostęp do internetu w telefonie lub terminalu jak kto woli.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jego sercem rzecz jasna będzie flagowy procesor ze stajni amerykańskiego brandu Qualcomm Snapdragon. Z pewnością wielu czytelników My mobile korzystało z inteligentnego telefonu komórkowego wyposażonego w poziomy charakterystyczny ekran połączony z fizyczną klawiaturą QWERTY. Praca na nich z tekstem jest niewyobrażalnie przyjemniejsza czy wygodniejsza na tle tuchpada w wyświetlaczu dotykowym.

Wystarczy nadmienić takie słuchawki jak Samsung GALAXY Pro lub Nokia C3-00 Email (to był jednak jeszcze feature phone z autorską platformą S40 6th bez animacji na dobrą sprawę działającą na sztywno na tle dajmy na to Androida). Naprawdę cieszy fakt, iż znowu smartfony tego typu wracają do niezwykle mocno trudnej telekomunikacyjnej gry na nudnym rynku urządzeń. Pozostaje zatem czekać na nie z niecierpliwością.

(fot. BlackBerry/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt