PREMIERA: Człowiek się czuje dziwnie jak nie ma 5 kropek/kresek zasięgu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

czlowiek-sie-czuje-dziwnie-jak-nie-ma-pieciu-kropek-kresek-zasiegu

W Polsce na przestrzeni ostatnich kilku lat zaszły kolosalne zmiany w kwestii technologicznej. Dzisiaj praktycznie każdy mieszkaniec kraju nad Wisłą może korzystać z szybkiego mobilnego internetu LTE. To nie są żarty, takie są fakty. Wskaźniki przekraczające 95% zasięgu ze strony W4, czyli Plusa, Play, T-Mobile i Orange tylko to dobitnie potwierdzają.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie konsument przyzwyczaja się do zawsze obecnego na wyświetlaczu telefonu znaczka LTE. Dopiero, gdy ten napis zniknie na ekranie iPhona to mamy potężną irytację. A to Internet wolno działa, a to przestaje działać promocja darmowego dostępu do sieci web tylko na łączności 4G w Red Bull Mobile. I nie ważne, że jest to tylko parogodzinna awaria czy też może modernizacja nadajnika, masztu BTS telekoma.

Jeszcze dekadę temu o prędkościach transferu rzędu 20 Mb/s w kieszeni mogliśmy tylko pomarzyć. Wtedy raczkowała nieśmiało technologia 3G z wartościami 384 kb/s. Sony Ericsson zaś w pięknym, metalicznym modelu K600i dumnie reklamował wideorozmowy, które jak się później okazało, stały się kompletnym niewypałem wśród klientów. Teraz do głosu dochodzi LTE-A zwane także jako 4.5G, a za chwilę 5G.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Człowiek się czuje dziwnie jak nie ma 5 kropek/kresek zasięgu”

  1. Bolo Odpowiedz

    Mam w telefonie lte ale używam ustawień na 3G, dzięki temu bateria dłużej trzyma. A nie mam problemu z oglądaniem filmów na youtube czy na nc go

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt