PREMIERA: Brawo ty, Play poprawia zasięg LTE po zgłoszeniach mieszkańców

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

brawo-ty-play-poprawia-zasieg-lte-po-zgloszeniach-mieszkancow

Mieszkanie na pograniczu zasięgu LTE to bardzo ciekawe doświadczenie. W jednym pokoju bowiem mamy bez problemów dostęp do szybkiej łączności 4G, zaś w drugim już niestety nie. W efekcie musimy zadowolić się zdecydowanie wolniejszym standardem 3G. W takiej sytuacji naprawdę warto bombardować operatora reklamacjami czy kolejnymi zgłoszeniami.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Być może później jakiś życzliwy monter ustawi w naszym kierunku antenę nadajnika albo chociaż systemowo wzmocni jego moc na danym obszarze. Skutkiem będzie zdecydowana poprawa zasięgu. Tak właśnie się stało w opisywanym wyżej mieszkaniu. Najprawdopodobniej mieszkańcy osiedla skarżyli się na słaby zasięg u telekoma, a ten zareagował i bardzo dobrze. W następstwie LTE dociera już do całego budynku.

W pokoju, w którym wcześniej była widoczna na ekranie telefonu jedynie jedna kropka/kreska zasięgu 4G, aktualnie wskazuje aż trzy. To oznacza, że zlikwidowany został problem uciążliwego przełączania się między łącznościami LTE i 3G. Aktualnie zawsze jest dumne 4G. I pomyśleć, że tak kolosalne zmiany na plus w Play nastąpiły w krótkim czasie niespełna jednego miesiąca. Oby było tak dalej.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12777 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Brawo ty, Play poprawia zasięg LTE po zgłoszeniach mieszkańców”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt