Aero2, czyli wiele hałasu o nic z tym marnym darmowym internetem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

aero2-czyli-wiele-halasu-o-nic-z-tym-marnym-darmowym-internetem

Wiele hałasu o nic. To chyba jest najlepsze określenie dla sieci komórkowej Aero2. Tak naprawdę nie ma co się zachwycać zbyt mocno tym jej darmowym mobilnym internetem jak obecne paczki transferu są tak tanie. W 2016 roku naprawdę trudno jest sobie wyobrazić osobę pracującą na poważnie na prędkości 512 kb/s, gdzie w dodatku co godzinę trzeba wpisywać irytujący kod Captcha.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Prawdziwa farsa jakby to powiedział znany komentator Nazir w polskiej sieci web. Tymczasem dobre wieści napływają dla miłośników darmowego internetu socjalnego od Aero2. Promocja bezpłatnego dostępu do surfowania zostaje przedłużona o kolejne trzy lata z pierwotnej daty końca, mianowicie 21 grudnia bieżącego roku. Aero2 już dumnie się chwali tym faktem na podstronie www.aero2.pl/poznaj-aero2.

Jedyny sensowny cel wykorzystania darmowego internetu od Aero2 to chyba włożenie jej karty SIM do telefonu typu Dual SIM. To właśnie wtedy mielibyśmy gwarancję atrakcyjnego dostępu do sieci web oraz jednocześnie promocji głosowych z No Limitami na czele na drugiej karcie SIM. Aero2 świadczy swoje usługi zarówno w technologii 3G jak i zdecydowanie nowocześniejszej łączności LTE (zwanym także 4G).

(fot. Aero2/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “Aero2, czyli wiele hałasu o nic z tym marnym darmowym internetem”

 1. Geo Odpowiedz

  Tak, tylko ze nowoczesniejsza lacznosc LTE (zwana takze4G) jest juz platna i mozliwa wylacznie do zakupu w komercyjnych poczkach danych. Nie ma wiec zludzen: internet socjalny (darmowy) do 512 mbps jest w zasadzie bezplatny, a internet komercyjny w LTE/4G jest juz platny do zakupu w paczkach danych.

  • Kamil

   Na lejku 512 KB/s spokojnie wystarczy 3G, tak wiec żaden problem

 2. Krzysztof Odpowiedz

  Captcha musi ponoć być ze względu na to, że za każdą pałną godzinę odbiorca internetu musi płacić podatek. jeśli usługa jest krótsza niż tą godzinę -nie

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt