Darmowy iPhone 7 dla 53 najwierniejszych klientów T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

darmowy-iphone-7-dla-53-najwierniejszych-klientow-t-mobile

Jakby to powiedział Siara z pewnego znanego polskiego filmu mają rozmach (i tutaj nie będzie zakończenia z uwagi na wysoką jakość serwisu My mobile). Tylko tak można skomentować niezły z marketingowego punktu widzenia gest sieci komórkowej T-Mobile. Operator bowiem chce za darmo rozdać najnowsze iPhony 7 aż 53 klientom, którzy są z nią od samego początku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak więc otrzymają oni prezent od różowego operatora o wartości ponad 3.000 PLN. Podpisali oni umowy jeszcze z dawną Erą 16 września 1996 roku. Swoją drogą to niedawno mocno świętowano w polskich mediach technologicznych równe 20-lecie krajowej telekomunikacji. Wysyłka nowych smartfonów Apple iPhone 7 (według firmy badawczej DisplayMate ma on obecnie najlepszy wyświetlacz na mobilnym rynku) rozpocznie się od 23 września bieżącego roku. Oczywiście wcześniej T-Mobile się skontaktuje z klientami.

Naprawdę trudno przy okazji wyjść z podziwu dla tych użytkowników. To nie lada sztuka wytrzymać z jednym operatorem całe 20 lat. Z pewnością bardzo wielu czytelników My mobile w swojej historii zmieniało sieć komórkową już kilka razy dajmy na to przechodząc z Plusa do GaduAIR, a później kolejno Play czy Red Bull Mobile o Virgin Mobile nie wspominając. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie T-Mobile www.firma.t-mobile.pl/t-mobile_da_klientom_w_prezencie_telefony_iphone_7.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Darmowy iPhone 7 dla 53 najwierniejszych klientów T-Mobile”

 1. 72 brudne skarpetki Odpowiedz

  Moja:

  – heyah
  – era 1 numer
  – era 2 numer
  – plus (kilka dni)
  – era 2 numer
  – orange (dzień lub dwa)
  – play(kilka tygodni)
  – era 2 numer na abo (fenomenalny k550i)
  Obecnie
  – play (ten sam mumer przeniesiony z ery 2)
  -virgin dodatkowo.

 2. jokoOno Odpowiedz

  Moja: Orange, GaduAir, Virgin Mobile, Lycamobile, no i tereaz czas się zastanowić co wybrać bo Lycamobile jest najlepsze ale ma też sporo minusów (naliczanie minutowe oraz internet idzie przez Anglię co przekłada się na powolne ładowanie wszystkiego), oczywiście Virgin Mobile posiadam jako zapasówkę (wiadomo Freemium oraz Bez kompromisów 2012-przydaje się za granicą połączenia 30,2gr,sms-y po 11gr wychodzą oraz net 1MB/nie pamiętam ile ale tanio, nie trzeba zmieniać operatora i bawić się w doładowania €, oczywiście jeśli ktoś nie korzysta w danym kraju za dużo).

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt