PREMIERA: Szkoda, że aplikacja Spotify nie potrafi wczytać naszej playlisty z Winampa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

szkoda-ze-aplikacja-spotify-nie-potrafi-wczytac-naszej-playlisty-z-winampa

Winamp to najpopularniejszy program do słuchania muzyki na komputerze, który nie poradził sobie zupełnie w formie aplikacji mobilnej na smartfony. Mimo upływu lat, wciąż bardzo wiele osób używa go na notebookach z systemem Windows. Tym bardziej dziwić może nieco fakt, że nie ma oficjalnej możliwości importowania playlist z Winampa do dajmy na to Spotify.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest to najpopularniejsza obecnie mobilna usługa streamingu muzyki z największą bazą użytkowników na świecie. Spotify na swojej witrynie www.community.spotify.com/t5/Live-Ideas/Import-and-export-m3u-playlists/idi-p/196732 proponuje konsumentom jedynie pewne formy obejścia. Nie ma niestety oficjalnego importu czy też eksportu playlisty do formatu M3U charakterystycznego dla Winampa.

Z pewnością rozwiązałoby to problem braku możliwości załadowania całej kolekcji muzyki do takiego iPhona 5S od Apple z 16 GB pojemności. Na całe szczęście jest pewna alternatywa rozwiązania problemu. Chodzi o aplikację Muzyka Google Play, gdzie za darmo na serwery giganta z Mountain View możemy przesłać aż 50.000 plików MP3. Później zaś w wygodny sposób odbywa się streaming muzyki z chmury. Ale to już temat na kolejny, znacznie szerszy artykuł. Więcej szczegółów na www.play.google.com/music/listen.

(fot. Spotify/Winamp/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Szkoda, że aplikacja Spotify nie potrafi wczytać naszej playlisty z Winampa”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt