Nowe logo, nowa witryna PizzaPortal

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

nowe-logo-nowa-witryna-pizza-portal

Nowe logo i zupełnie nowa witryna. Tak w największym skrócie można streścić zmiany w popularnej aplikacji do zamawiania jedzenia online PizzaPortal. Rebranding marki przypomina nieco słynnego (z gry komputerowej) Pac-Mana goniącego swoją zdobycz. Odświeżone logo faktycznie wygląda zdecydowanie lepiej. To jednak nie koniec nowości. Całkowicie bowiem zmieniona została witryna PizzaPortal.pl od strony technologicznej. Nie ma już podziału na wersję mobilną i komputerową.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Od teraz każde odwiedzenie witryny PizzaPortal.pl z poziomu telefonu komórkowego skutkuje jej automatycznym dostosowaniem się do wielkości ekranu za sprawą responsywności (technologia ta ma skrót RWD). Po praktycznych testach My mobile można nawet odnieść wrażenie jakby się korzystało z natywnej aplikacji mobilnej zainstalowanej w smartfonie, a nie strony internetowej funkcjonującej w chmurze. Zrzuty ekranu prezentowane są powyżej. Wszystko działa szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które akurat nie mają dedykowanej aplikacji mobilnej.

Co ważne, witryna PizzaPortal skalująca się na ekranach naszych telefonów posiada dalej wszystkie najistotniejsze funkcje (nic nie znika). Dalej możemy z jej poziomu korzystać z kodów rabatowych, zniżek zupełnie tak jak dawniej na monitorze komputera. Dotyczy to również dokonywania płatności internetowych z wykorzystaniem systemu Dotpay za sprawą szybkiego przelogowania się na konto banku. Oczywiście na końcu zamówienia otrzymamy informację o szacowanym czasie dostawy zamówionego jedzenia. Wisienką na torcie jest też obsługa własnych promocji stosowanych przez wybrane lokale jak chociażby trzecia pizza za złotówkę przy zamówieniu dwóch dużych.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY PIZZAPORTAL

Artykuł powstał we współpracy z PizzaPortal.pl.

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt