Angry Birds Epic to bardzo słaba nowość Rovio Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

angry-birds-epic-to-bardzo-slaba-nowosc-rovio-mobile

Rovio Mobile po wcześniejszych zapowiedziach związanych ze średniowieczem oficjalnie zaprezentowało nową grę mobilną. Angry Birds Epic, bo o niej mowa to aplikacja rozrywkowa dostępna na trzy czołowe platformy komórkowe, mianowicie Android, iOS oraz Windows Phone. I można by teraz powiedzieć, że na tym kończą się zalety tej produkcji. Choć oficjalna witryna www.epic.angrybirds.com robi wrażenie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po kilku minutach zabawy trzeba przyznać szczerze, że nie jest to z całą pewnością magia na tle Wściekłych Ptaków wystrzeliwanych z procy (podobnie jak cukierkowate Angry Birds Go). Nie ma mowy o radości jaką uświadczymy w momencie przypadkowego strącenia złowrogiego ptaszyska gdzieś wskutek działania siły grawitacji w klasycznym Angry Birds. Rovio Mobile powinno też popracować nad optymalizacją aplikacji. Gra Angry Birds Epic miała wyraźne tendencje do delikatnego przycinania.

Tak się działo w momencie wyświetlania animacji poprzedzających rozgrywkę na smartfonie Nokia Lumia 625 z Windows Phone (być może problemem było tutaj zastosowanie 512 MB RAM pamięci operacyjnej). Pozycja jest dostępna za darmo w Google Play na www.play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.gold&hl=pl, App Store www.itunes.apple.com/nz/app/angry-birds-epic/id767319014?mt=8 i Windows Phone Store www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/epic/28fcff8a-b545-487b-ae36-7da1521998df.

(fot. Rovio/My mobile studio)

MATERIAŁ PROMOCYJNY ANGRY BIRDS EPIC

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt